Over ons

Waarom kiezen voor Soliver Waregem?

  • Meer dan 50 jaar ervaring in isolatieglas & interieurbeglazing
  • Een Belgische producent aangestuurd door hoogwaardige machines en bediend door ervaren, gemotiveerde medewerkers met kennis van zaken
  • Een sterke onafhankelijke familiale KMO in de glasindustrie
  • Korte communnicatielijnen met plaatsing- en productie verantwoordelijken
  • Kwaliteitsvol glas standaard geslepen, wat de kans op thermische breuken aanzienlijk vermindert en het comfort van uw plaatsers verhoogt
  • Een flexibele partner; met korte levertijden en glas per referentie of verdieping opgebokt
  • Partner in het faciliteren van uw plaatsingen van isolatieglas
  • Onze producten zijn Benor gekeurd volgens Europese Norm EN1279

Soliver Waregem, dat zijn 45 medewerkers die elke dag hun uiterste best doen om een kwaliteitsvol product af te leveren op maat van onze klant - onze partner. Dave Cafmeyer - Gedelegeerd Bestuurder

Wie is wie?

Carine

Carine Van de Velde

Receptie & planning leveringen carine@soliverwaregem.com Tel.: +32 56 60 37 72

Dave

Dave Cafmeyer

Gedelegeerd Bestuurder dave.cafmeyer@soliverwaregem.com Tel.: +32 56 60 37 72

Sylvie

Sylvie Vandenborre

Offertedienst sylvie@soliverwaregem.com Tel.: +32 56 62 05 21

Patricia

Patricia Vanlembeke

Offertedienst patricia@soliverwaregem.com Tel.: +32 56 60 37 72

Kevin Bosc 976906 Unsplash

Olivier Vandendriessche

Boekhouding & HR Tel.: +32 56 60 37 72

Sharon

Sharon Vanbelle

Facturatie sharon@soliverwaregem.com Tel.: +32 56 60 37 72

Hein

Hein Vandepitte

Productie hein@soliverwaregem.com Tel.: +32 56 60 37 72

Marleen

Marleen Van den Breede

Productieplanning marleen@soliverwaregem.com Tel.: +32 56 62 05 27

Schermafbeelding 2020 03 06 om 17 53 57

Jelle Vanderbeken

Technisch Commercieel Interieurglas jelle.vanderbeken@soliverwaregem.com Tel.: +32 56 60 37 72

Stefaan

Stefaan Busquart

Technisch Commercieel Isolatieglas stefaan.busquart@soliverwaregem.com Tel.: +32 56 60 37 72

Anja

Anja Delplancke

Orderingave orders@soliverwaregem.com Tel.: +32 56 62 05 20

Shalyy

Shaly Debboudt

Planning plaatsingsdienst plaatsing@soliverwaregem.com Tel.: +32 56 60 37 72