Over ons

Waarom kiezen voor Soliver Waregem?

  • Meer dan 50 jaar ervaring in isolatieglas & interieurbeglazing
  • Een Belgische producent aangestuurd door hoogwaardige machines en bediend door ervaren, gemotiveerde medewerkers met kennis van zaken
  • Een sterke onafhankelijke familiale KMO in de glasindustrie
  • Korte communicatielijnen met plaatsing- en productie verantwoordelijken
  • Kwaliteitsvol glas standaard geslepen, wat de kans op thermische breuken aanzienlijk vermindert en het comfort van uw plaatsers verhoogt
  • Een flexibele partner; met korte levertijden en glas per referentie of verdieping opgebokt
  • Partner in het faciliteren van uw plaatsingen van isolatieglas
  • Onze producten zijn Benor gekeurd volgens Europese Norm EN1279

Soliver Waregem, dat zijn 45 medewerkers die elke dag hun uiterste best doen om een kwaliteitsvol product af te leveren op maat van onze klant - onze partner. Dave Cafmeyer - Gedelegeerd Bestuurder

Wie is wie?

Carine

Carine Van de Velde

Receptie en planning leveringen

carine@soliverwaregem.com

+32 56 60 37 72

Dave

Dave Cafmeyer

Gedelegeerd bestuurder

dave.cafmeyer@soliverwaregem.com

+32 56 60 37 72

Sylvie

Sylvie Vandenborre

Offertedienst

sylvie@soliverwaregem.com

+32 56 62 05 21

Patricia

Patricia Vanlembeke

Offertedienst

patricia@soliverwaregem.com

+32 56 60 37 72

CSC 0032 jpgbis

Olivier Vandendriessche

Boekhouding en HR

olivier.vandendriessche@soliverwaregem.com

+32 56 60 37 72

Marleen

Marleen Van den Breede

Productieplanning

marleen@soliverwaregem.com

+32 56 62 05 27

CSC 0036

Jelle Vanderbeken

Technisch commercieel interieurglas

jelle.vanderbeken@soliverwaregem.com

+32 56 60 37 72

Stefaan

Stefaan Busquart

Technisch commercieel isolatieglas

stefaan.busquart@soliverwaregem.com

+32 56 60 37 72

Shalyy

Shaly Debboudt

Planning plaatsingsdienst

plaatsing@soliverwaregem.com

+32 56 60 37 72